langs de lat - 13 april 2022

Alweer een groen boek?

Dealen met de Green Deal ontvangen met 10% korting?

Dit keer geen interview met een ondernemer die werk maakt van impactondernemen. Wel presenteer ik met trots het boek ‘Dealen met de Green Deal. 40 tips waarmee je als ondernemer inspiratie haalt uit de nieuwe regelgeving’ waaraan ik namens Eshuis heb meegewerkt.

Het is niet zomaar een groen boek! Het is een boek met allerlei praktische tips voor ondernemers, geschreven door 6 schrijvers uit zeer verschillende disciplines, vanuit een mooie collectieve ambitie: duurzaamheid hoger op de agenda’s krijgen, bij mkb-bedrijven en overheden.

Wil je een deel van de oplossing zijn of van het probleem?
André Nijhof, professor Sustainable Business & Stewardship, Nyenrode Business Universiteit zegt over dit boek het volgende: “Ik dank de auteurs voor het aanpakken van deze essentiële vragen. Dit is een waardevol en handzaam boek voor iedereen die op zoek is naar hoe je als bedrijf een deel van de oplossing kunt worden in plaats van een deel van het probleem. Lees het, bespreek het en zorg ervoor dat je het goed gebruikt”.

10% korting?
Wil je het boek met 10% korting op de verkoopprijs van EUR 24,95 ontvangen, stuur me dan een mail via m.delat@eshuis.com en ik stuur je de link met kortingscode toe.

Neem contact met ons op

Mark de Lat

Mark de Lat

Adviseur impactondernemenTelefoonEmail

Onze adviseurs helpen je graag

Eshuis beschikt over vakspecialisten op het gebied van accountancy, belastingen, organisatie- en personeelsadvies en juridisch advies. We bundelen onze krachten zowel in multidisciplinaire als in specifieke brancheteams. Zo zijn we altijd op de hoogte van wat er speelt in de markt en blijven we betrokken bij jouw organisatie. Samen helpen we jou om succesvoller te ondernemen én impact te maken.

Disclaimer: “Het recht is uitermate gecompliceerd en veranderlijk. Wij kunnen daarom geen verantwoordelijkheid aanvaarden voor hetgeen men zonder ons persoonlijk advies onderneemt of nalaat naar aanleiding van de inhoud van deze publicatie.”

©2026 Eshuis
Concept & Development Webton
Scroll