nieuws - 16 maart 2021

Vaststelling NOW-2

Vanaf maandag 15 maart 2021 kan – één maand eerder dan aangekondigd – bij het UWV vaststelling voor de NOW-2 worden aangevraagd.

De NOW-2 betreft de tegemoetkoming in de loonkosten welke is verstrekt over de maanden juni tot en met september 2020. Vraag altijd vaststelling aan, ook indien u denkt dat u op voorschotbasis te veel NOW heeft ontvangen. Het voorschot moet namelijk volledig worden terugbetaald indien u geen vaststelling aanvraagt. Vaststelling voor de NOW-2 kan tot en met 5 januari 2022 bij het UWV worden ingediend.

Heeft u hierover vragen?

Neem dan contact op met uw relatiebeheerder.

Neem contact met ons op

Djaira Wessels

Djaira Wessels

Jurist socialezekerheidsrecht, arbeidsrecht en ontslagrechtTelefoonEmailLinkedIn

Onze adviseurs helpen je graag

Eshuis beschikt over vakspecialisten op het gebied van accountancy, belastingen, organisatie- en personeelsadvies en juridisch advies. We bundelen onze krachten zowel in multidisciplinaire als in specifieke brancheteams. Zo zijn we altijd op de hoogte van wat er speelt in de markt en blijven we betrokken bij jouw organisatie. Samen helpen we jou om succesvoller te ondernemen én impact te maken.

©2026 Eshuis
Concept & Development Webton
Scroll